تزئین منزل با اکسسوری چوبی

تزئین منزل با اکسسوری چوبی

 

اکسسوری چوبی به فضای غذاخوری، اتاق خواب و محل زندگی جلوه ای زیبا می بخشند. اما استفاده صحیح از آنها می تواند یک معضل دشوار برای طراحی باشد. تزئین با اکسسوری چوبی در واقع رسیدن به تعادل است. برای رسیدن به این تعادل باید میزهای غذاخوری چوبی، میز کنار سالنی چوبی، آباژور چوبی و موارد دیگر را با ترکیب مناسب رنگ، بافت و سبک در دکوراسیون منزل خود قرار دهید.

در ادامه این مقاله ایده های مختلف برای تزئین منزل با اکسسوری چوبی را مطالعه خواهید کرد.

تزئین منزل با اکسسوری چوبی

ایده های استفاده از اکسسوری چوبی در منزل

لوازم قدیمی چوبی را با روش های جدید تزئین کنید.

برای یافتن راه های خلاقانه برای تزئین با لوازم چوبی فراتر از هدف اصلی خود بیندیشید.  اگر اتاق پذیرایی شما از قبل کاملاً مبله شده است، یک میز کنسول چوبی می تواند به عنوان محل قرار گیری نوشیدنی ها یا به عنوان ذخیره سازی ظروف کارآمد باشد.  میز کنسول می تواند به عنوان میزهای کناری در اتاق نشیمن یا به عنوان یک قطعه کاربردی در یک ورودی کوچک کار کنند.  فقط مطمئن شوید که ارتفاع آن با مبلمان اطراف متناسب باشد.

تزئین منزل با اکسسوری چوبی

اکسسوری چوبی با سبک قدیمی و روستیک

یک میز ناهار خوری روستیک را با صندلی های میانه قرن محاصره کنید، یا ظروف عتیقه  را در داخل یک بوفه یا ویترین به نمایش بگذارید.  با خیال راحت مبلمان چوبی را از دوره های مختلف یا با سبک های مختلف مخلوط کنید.  ظاهر روستیک و قدیمی مجموعه ای از قطعات را به هم گره می زند.

قطعات چوبی تیره را با رنگ های عمیق ترکیب کنید

در یک اتاق کاملاً سفید، مبلمان یا اکسسوری چوبی تیره می توانند ظاهری نامناسب داشته باشند. در یک اتاق خواب سعی کنید مبلمان چوبی تیره را با دیوارهای خاکستری ذغالی تنظیم کنید تا فضایی دنج ایجاد شود.  با دوزهای کم رنگ سفید اکسسوری کنید تا از نگاه بیش از حد تیره و تار جلوگیری کنید.

تزئین منزل با اکسسوری چوبی

ترکیب وسایل چوبی با تناژ رنگی متنوع

چوب اغلب دارای زیر بنایی است که به رنگ زرد، نارنجی، قرمز ، آبی خاکستری یا قهوه ای تیره به نظر می رسد.  با انتخاب اکسسوری چوبی  که ته رنگی مشابه دارند، حتی اگر رنگ آن خیلی روشن یا تیره باشد می توانید به تناژ رنگی دلخواه برسید.

تزئین منزل با اکسسوری چوبی

اکسسوری چوبی را با قطعات رنگ شده جفت کنید.

تزئین اتاق خواب با قطعات چوبی تیره نیاز به طراحی دقیق دارد. استفاده از تکه های چوب زیاد می تواند ظاهری سنگین و شلوغ را به فضا ببخشد.  اگر کل لوازم اتاق خواب شما چوبی است، یک قطعه برجسته مانند تخت یا کمد را انتخاب کنید تا در اتاق بماند و بقیه را خالی کنید.  سپس با انتخاب روکش های نقاشی یا فلزی برای سایرلوازم اتاق خواب، چوب تیره را متعادل کنید.

لوازم چوبی را با قطعاط رنگی ترکیب کنید

لوازم جانبی یا اکسسوری های رنگارنگ را به نمایش بگذارید تا هنگام تزئین با مبلمان چوبی ظاهری چشم نواز را رقم بزنید.  در اتاق خواب مجهز به لوازم چوبی، ملافه های رنگی یا هنرهای دیواری را انتخاب کنید.  آباژور رومیزی ، گلدان های رنگارنگ نیز می توانند با مبلمان چوبی تیره به زیبایی ترکیب شوند.  به زیر ساخت چوب نگاه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

در متن بالا ایده ها و نکات استفاده از اکسسوری چوبی در منزل را بیان کردیم.

گروه توانمند هوگر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ارائه انواع  اکسسوری چوبی  اعم از میز کنار سالنی، جا شمعی چوبی و ظروف چوبی با طرح و ابعاد دلخواهتان می باشد.

افزودن دیدگاه